Apartamenty 3-4 osobowe

Apartament dwupokojowy A-4

Apartament 3 do 4 osobowy. Składa się z pokoju wyposażonego w dużą sofę 2 osobową oraz aneksu kuchennego oraz drugiego pokoju z łóżkiem małżeńskim z bezpośrednim wejściem do łazienki i wyjściem na balkon. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Apartament usytuowany na I piętrze.
Widok z okien w kierunku południowo – wschodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach porannych.

Apartamenty w Rynku, apartament A-4 – galeria


Apartamenty jednopokojowe 3-4 osobowe

Apartament 3 do 4 osobowy jednopokojowy. Składa się z pokoju wyposażonego w łóżko małżeńskie i dużą sofę 2 osobową, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. W apartamentach dostępny jest WiFi. Całodobowa możliwość zakwaterowania ze względu na działający w obiekcie system automatycznej recepcji.

Apartament A-2

Apartament usytuowany na I piętrze. Widok z okien w kierunku północno – zachodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach południowych.

Apartamenty w Rynku, apartament A-2 – galeria


Apartament B-2

Apartament usytuowany na II piętrze. Widok z okien w kierunku północno – zachodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach południowych.

Apartamenty w Rynku, apartament B-2 – galeria


Apartament B-3

no images were found

Apartament usytuowany na II piętrze. Widok z okien w kierunku południowo – wschodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach porannych.

Apartamenty w Rynku, apartament B-3 – galeria


Apartament B-4

no images were found

Apartament usytuowany na II piętrze. Widok z okien w kierunku południowo – wschodnim. Apartament pięknie doświetlony w godzinach przedpołudniowych.

Apartamenty w Rynku, apartament B-4 – galeria


Zobacz szczegółowy opis apartamentów