Rezerwacje

Wypełnij formularz

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj typ zapytania:
Prośba o ofertę Prośba o rezerwację*
Imię i nazwisko:*
Twój nr telefonu*
Twój e-mail*
Data przyjazdu (przyjazd po godz. 15:00)dd/mm/rrrr *
Data wyjazdu (wyjazd do godz. 11:00)dd/mm/rrrr *
Rezerwowany apartament*
Dodatkowe opcje
łóżeczko dziecinne
wanienka dla dziecka
proszę o wystawienie faktury
Liczba os.dorosłych i
dzieci powyżej 8 lat:
*
Liczba dzieci do 8 lat
Liczba dzieci do 3 lat
bez świadczeń:
Indywidualne wymagania/ dodatkowe informacje / dane do faktury
  
  1. W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018r Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy, że Mieszko Bakalus, Zakład Innowacyjno-Wdrożeniowy CADsoft, ul. Zarzecze 78, 30-134 Kraków, tel. +48 883 307 671, email: rezerwacja@wypoczynek.neostrada.pl, jest administratorem danych osobowych, które zostały podane przez Ciebie w formularzu rezerwacji, w zapytaniu drogą elektroniczną lub na naszej stronie w rubryce ,,znajdź ofertę’’ i przetwarza dane  w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.
  2. Wysyłając do nas zapytanie o rezerwację bądź rezerwację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, ponieważ są one niezbędne do poprawnego wykonania usługi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną  przez Państwa wiadomość.
  3. Twoje dane osobowe będą przechowywane dla realizacji wskazanego w formularzu celu przez okres 1 miesiąca od daty zakończenia usługi.
  4. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, także prawo do przenoszenia tych danych, a gdy dane te były przetwarzane niezgodnie z prawem lub nie są już niezbędne do wskazanych w zgodzie celów – prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Prawo żądania ograniczenia przetwarzania tych danych przysługuje Ci również, gdy kwestionujesz prawidłowość tych danych.
  5. Dane można modyfikować i usuwać.  Możesz zwrócić się do nas o pomoc za pośrednictwem adresu e-mailowego: rezerwacja@wypoczynek.neostrada.pl
  6. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie Ci pomożemy. 
  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych przetwarzanych na cele realizacji zamówienia jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia nam przyjęcia rezerwacji, ponieważ nie będziemy w stanie jej zrealizować.
  8. Masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych dla powyższych celów w dowolnym momencie, co nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Po cofnięciu zgody Twoje dane zostaną niezwłocznie usunięte.
  9. Odbiorcą podanych danych osobowych jest wyłącznie Administrator.